При замовленні 2кг Табаку безкоштовна доставка Укр поштою
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Гільзи Слім

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гільзи для набивання цигарок Slim

Цигарки Slim, як випливає з назви, трохи довші і здаються вужчими, ніж компактніші стандартні сигарети звичайного розміру, звичного нормального формату. Іноді їх називають 100-сигаретами, де 100 означає довжину в міліметрах.

Зовнішній вигляд нагадує мундштуки 1920-х років, які використовувалися для продажу цигарок, особливо для жінок. Вузький силует сигарет на перший погляд здається елегантним, більш довгий формат потребує більш невимушеного положення рук.

Цигарки Slim, звичайно, ніжніші, тонкіші і їх краще не просто пхати в кишеню штанів, а зберігати в портсигарах.

Гільзи для сигарет слім є готовими тонкими і довгими сигаретними гільзами, що включають фільтр, які набиваються за допомогою машинки для набивання сигарет. Ви можете купити гільзи слім, щоб зробити або набити власні сигарети.

Спочатку потрібна невелика практика: і кількість тютюну, і щільність повинні бути правильними – гільзи Slim тонші за стандартні.

Навіщо набивати собі Slim сигарети?

Гільзи для слим сигарет з фільтром ідеально підходять для виготовлення сигарет не тільки дешево, але й швидко. Вони також є альтернативою для тих, хто не хоче скручувати цигарки самостійно.

Якщо замінити готові сигарети, можна заощадити 90 відсотків вартості куріння. Набивати власні цигарки гільзами з фільтром вигідно з двох причин:

  • економить гроші;
  • заощаджує час.

Вирішальне значення для смаку сигарети має якість паперу, з якого виготовлено оболонку. Як і цигарки промислового виробництва, гільзи мають відповідати нормам. Ми гарантуємо незмінно високу якість паперу.

Які можна купити сигаретні гільзи в інтернет-магазині Los Tobacco?

У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо широкий асортимент різних слим гільз:

  • кольорові (білі, рожеві, чорні);
  • зі смаком, ментолові, наприклад;
  • упаковки різного обсягу (250, 500, 1000 шт.)

Також доступні відповідні машини для набивання тонких сигарет з доставкою по Україні.

Вгору