При замовленні 2кг Табаку безкоштовна доставка Укр поштою
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ручні машинки для сигарет

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Набивання цигарок ручною машинкою

Більшість курців починають з готової продукції в пачках, оскільки це найбільш поширена продукція, а незабаром вирішують шукати дешевші альтернативи. Тут ідеально підійдуть самокрутки чи гільзи.

Однак для багатьох відіграє роль не тільки ціна – про густоту, міцність і смак, чого немає у промислових пропозицій, ви можете судити самі. Ці варіанти особливо привабливі для досвідчених курців. Курець тепер має вибір – зробити самокрутку або просто начинити гільзу. Останнє особливо рекомендується новачкам, тому що ручна машинка для скручування цигарок набагато простіша у використанні.

Навіщо використовувати ручний верстат для набивання сигаретних гільз?

Скручувати сигарети часто буває складно, особливо спочатку, це вимагає великої обережності та навичок. Щоб уникнути цієї проблеми, сигарети можна набити. Для цього фільтруюча гільза (фільтр та сигаретний папір в одному) наповнюється тютюновою сумішшю, що пресується в гільзу. Звичайно, ви могли б зробити це, не використовуючи верстат для цигарок ручний, обережно поклавши тютюн у гільзу і потім притиснувши його ручкою або чимось подібним. Однак це вимагає обережності і, насамперед, терпіння, оскільки дана процедура вимагає дуже багато часу і зусиль. Простіше купити машинку для сигарет ручну.

Механічна машинка для цигарок заощаджує багато часу, зусиль і стресу: не доведеться ретельно набивати цигарки вручну. Але це не єдина перевага: використання набивних пристроїв суттєво спрощує порціонування тютюну.

Як працює ручна машинка для виготовлення цигарок?

На ринку представлено безліч різних машинок для набивання тютюну, але функціональність загалом однакова. На одному кінці пристрою закріплюється гільза. Тютюнове відділення при цьому рівномірно заповнюється сумішшю і проштовхується в гільзу за допомогою ковзного механізму. Деякі машинки працюють за іншим принципом: тут тютюн спочатку за допомогою важеля вдавлюється в стрижень і потім проштовхується в гільзу.

Відмінності машинок для набивання тютюну

Пристрої можуть сильно відрізнятися за розміром та формою:

  • Маленькі: вони дуже зручні і підходять для подорожей, лише трохи довші і ширші за саму сигарету. Оскільки вбудованої бази немає, тютюн можна легко розсипати якщо не бути обережним.
  • Великі: нагадують за формою піднос, безпосередньо в ньому і збирається надлишок і розсипаний тютюн, що робить ці набивні пристрої особливо придатними для використання в домашніх умовах.

В принципі, бажаний результат дасть будь-яка машинка для набивання сигарет ручна, навіть якщо для цього іноді потрібна певна практика. Підходящу модель слід вибирати виходячи з мети – наприклад, для дому чи подорожей.

Замовити машинку для набивання тютюну з доставкою по Україні вигідно в інтернет-магазині Los Tobacco.

Вгору